Pro potisk textilu používáme převážně odzkoušený textil českého výrobce Malfini. Dlouhodobým zkoušením v praxi se nám osvědčil. Samozřejmě časem podlehne seprání. Doba, po kterou má textil původní vlastnosti, je úměrná způsobu údržby. Ideální je trička prát v ruce ve vodě při 30°C. Několikaleté testování potvrdilo, že automatická pračka s teplotou 40°C nijak výrazně nezkracuje životnost oblečení. Po prvním vyprání můžou trika změnit původní rozměry. Sice se to pravidelným nošením může vrátit zpět, ale doporučujeme s touto vlastností textilu počítat již při objednávce.

Neustále testujeme trička dalších výrobců. Postupně doplňujeme do výroby textil u kterého můžeme garantovat výborné vlastnosti. Použitý textil uvádíme u položek vedle velikostních tabulek.

Pro potisk textilu používáme kvalitní italské barvy s 60 letou tradicí. Jedná se certifikované barvy, které se vsáknou do vláken textilu. Pravidelným používáním se může v motivu objevit drobné popraskání motivu. To je dáno vlastnostmi textilu a nijak to nemění jeho vzhled ani životnost. Potištěný textil je možné ihned nosit. Pro udržení co nejdelší životnosti potisku platí podobná pravidla jako pro veškerý textil. Garantujeme letitou životnost při správném zacházení.

Výrazně nedoporučujeme sušení v bubnové sušičce.